Варильна поверхня Weilor GM W614 SS нержавіюча сталь
Фото 12 |
Weilor GM W614 SS нержавіюча сталь 2020 рікчавунні решітки нержавіюча сталь чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor GM W614 SS нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Weilor Weilor GM W 614 SS | 6 459 грн. |
Вбудована газова поверхня Weilor GM W 614 SS | 6 459 грн. |
Варочная поверхность газовая Weilor Gm W614 Ss | 6 459 грн. |
Варильна поверхня газова Weilor Gm W614 Ss | 6 459 грн. |
Варочная поверхность Weilor GM W614 SS | 6 136 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Weilor GM W614 SS
Ціни на Weilor GM W614 SS |
---|---|---|---|---|
Weilor GM W614 SS нержавіюча сталь | від 6 136 грн. | 17 пропозицій | ||
Weilor GM W614 BL чорний | від 7 219 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →