Сковорідка WellDone WD-1016 26 см
Фото 7 |
WellDone WD-1016 |
|
Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WellDone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WellDone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WellDone WD-1016 26 см
Усі ціни 29 →Сковорода Well Done Graphite 26 см (WD-1016B) WD-1016B | 483 грн. |
Сковорода Well Done Graphite 26 см (WD-1016B) WD-1016B | 476 грн. |
Well Done Сковорода Well Done Graphite 26 см (WD-1016B) WD-1016B | 476 грн. |
Well Done WD-1016B 26 см WD-1016B26см | 479 грн. |
Сковорода Well Done 26 см з антипригарним покриттям (WD-1016B) | 479 грн. |
ще 20 пропозицій
Кольорові варіанти:
- WD-1016b бежевий
- WD-1016w сірий
Модификації WellDone WD-1016
Ціни на WellDone WD-1016 |
---|---|---|---|---|
WellDone WD-1014 24 см | від 299 грн. | 18 пропозицій | ||
WellDone WD-1016 26 см | від 476 грн. | 29 пропозицій | ||
WellDone WD-1018 28 см | від 534 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →