Каструля HOLMER CR-17526-SSD
Фото 9 |
HOLMER CR-17526-SSD |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER CR-17526-SSD
Каструля з кришкою H?lmer CR-17526-SSD Aurora | 709 грн. |
Каструля Hölmer Aurora з кришкою 2,6 л (CR-17526-SSD Aurora) CR-17526-SSD | 536 грн. |
Hölmer Каструля Hölmer Aurora з кришкою 2,6 л (CR-17526-SSD Aurora) CR-175 | 536 грн. |
Holmer CR-17526-SSD Aurora CR-17526-SSDAurora | 539 грн. |
Каструля з кришкою Hlmer Aurora 2.6 л (CR-17526-SSD Aurora) | 539 грн. |
Модификації HOLMER CR-17526-SSD
Ціни на HOLMER CR-17526-SSD |
---|---|---|---|---|
HOLMER CR-17515-SSD | від 476 грн. | 9 пропозицій | ||
HOLMER CR-17519-SSD | від 506 грн. | 9 пропозицій | ||
HOLMER CR-17526-SSD | від 536 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLMER CR-17537-SSD | від 596 грн. | 9 пропозицій | ||
HOLMER CR-17548-SSD | від 679 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →