Змішувач WEZER NST12-181 (1038961)
WEZER NST12-181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER NST12-181
Змішувач одноважільний настінного монтажу WEZER NST12-181 хром силумін NST | 857 грн. |
Змішувач настінний для кухні WEZER NST12-181, хром 1038961 | 857 грн. |
Смеситель для кухни Wezer NST12-181 | 771 грн. |
Смеситель настенный для кухни Wezer NST12-181, хром | 857 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →