Змішувач WEZER STD2-279
WEZER STD2-279 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER STD2-279
Усі ціни 10 →Змішувач для гігієнічного душу WEZER на біде одноважільний хром силумін ST | 775 грн. |
Змішувач для біде WEZER STD2-279, хром 1036622 | 736 грн. |
Смесители для биде Wezer STD2-279 | 697 грн. |
Змішувач для біде WEZER STD2-279 1036622 | 775 грн. |
Смеситель для биде однорычажный литой гайка Ø40 Wezer STD2-279 | 659 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →