Змішувач WEZER TZF14-605 (TP-00021482)
WEZER TZF14-605 |
|
Тільки для підключення холодної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER TZF14-605
Усі ціни 7 →Кран на одну воду для умивальника WEZER хром силумін TZF14-605 | 265 грн. |
Змішувач моно для кухні WEZER TZF14-605, хром 1036619 | 252 грн. |
Смеситель для кухни WEZER TZF14-605 | 239 грн. |
Монокран для кухні WEZER TZF14-605, хром | 252 грн. |
Монокран на одну воду для умивальника / кухні WEZER TZF14-605 | 278 грн. |
Змішувач для кухні WEZER TZF14-605 | 265 грн. |
Змішувач моно для кухні WEZER TZF14-605, хром | 265 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →