Змішувач WEZER EKO5-01 (1034648)
WEZER EKO5-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER EKO5-01
Усі ціни 10 →Змішувач у душ однозахватний WEZER EKO5-01 сатин нержавіюча сталь з душови | 1 026 грн. |
Змішувач для душу WEZER EKO5-01, нержавіюча сталь 1034648 | 975 грн. |
Смеситель для ванной WEZER EKO5-01 | 923 грн. |
Змішувач для душа WEZER EKO5-01 1034648 | 1 026 грн. |
Змішувач для душа Wezer EKO5-01 | 1 026 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →