Змішувач WEZER PUD1-SH045 (1036608)
WEZER PUD1-SH045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER PUD1-SH045
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника WEZER PUD1-SH045 з душовою лійкою, хром 1036608 | 945 грн. |
Смеситель для ванной WEZER PUD1-SH045 | 895 грн. |
Змішувач для біде WEZER PUD1-SH045 1036608 | 995 грн. |
Змішувач для умивальника Wezer PUD1-SH045 | 995 грн. |
Смеситель для ванны Wezer PUD1-SH045 с душевой лейкой, хром | 995 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →