Змішувач WEZER PUD5-045 (TP-00021466)
Фото 3 |
WEZER PUD5-045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER PUD5-045
Усі ціни 12 →Змішувач для душу одноважільний WEZER хром силумін з душовим набором PUD5- | 831 грн. |
Змішувач для душу WEZER PUD5-045, хром 1036571 | 789 грн. |
Смеситель для ванной Wezer PUD5-045 | 748 грн. |
Змішувач для душа WEZER PUD5-045 1036571 | 831 грн. |
Змішувач для душа Wezer PUD5-045 | 925 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →