Змішувач WEZER TLK14-119 (TP-00022065)
WEZER TLK14-119 |
|
Тільки для підключення холодної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER TLK14-119
Усі ціни 7 →Кран на одну воду для умивальника WEZER хром силумін TLK14-119 | 418 грн. |
Монокран для кухні WEZER TLK14-119, хром 1036618 | 397 грн. |
Смеситель для кухни WEZER TLK14-119 | 376 грн. |
Монокран для кухні WEZER TLK14-119, хром | 397 грн. |
Монокран на одну воду для умивальника / кухні WEZER TLK14-119 | 439 грн. |
Змішувач для кухні WEZER TLK14-119 | 418 грн. |
Монокран для кухні WEZER TLK14-119, хром | 418 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →