Холодильник Whirlpool ADN 221 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Whirlpool ADN 221 нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool ADN 221 нержавіюча сталь
Усі ціни 38 →Холодильник Whirlpool ADN 221 | 41 709 грн. |
Холодильна шафа-вітрина Whirlpool ADN 221 | 35 900 грн. |
Холодильна шафа-вітрина Whirlpool Adn 221/2 | 39 298 грн. |
Холодильная витрина Whirlpool ADN 221/2 | 58 806 грн. |
Холодильна шафа (вітрина) Whirlpool Adn 221 | 43 274 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →