Холодильник Indesit LI7 SN1E W білий
Фото 5 |
Indesit LI7 SN1E W білий 2021 ріксенсорний білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI7 SN1E W білий
Усі ціни 39 →Indesit Indesit LI7 SN1E W | 16 999 грн. |
Indesit LI7 SN1E W холодильник No Frost, ICON, 295 л, А+, Висота 176.3 см, | 17 080 грн. |
Холодильник Indesit LI7 SN1E W | 15 222 грн. |
Indesit LI7 SN1E W | 17 699 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Indesit LI7 SN1E W | 15 955 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Indesit LI7 SN1E W
Ціни на Indesit LI7 SN1E W |
---|---|---|---|---|
Indesit LI7 SN1E W білий | від 14 799 грн. | 39 пропозицій | ||
Indesit LI7 SN1E X нержавіюча сталь | від 14 937 грн. | 61 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →