Каструля Con Brio CB-1129
Con Brio CB-1129 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1129
Усі ціни 7 →Каструля Con Brio 2.4л (1129-CB) | 1 261 грн. |
Кастрюля Con Brio 2.4л (1129-CB) | 1 241 грн. |
Каструля Con Brio Triply 2,4л (1129-CB) | 1 262 грн. |
Кастрюля с крышкой Con Brio 2,4 л 1129-CB | 1 367 грн. |
Con Brio 1129-CB | 1 183 грн. |
Каструля Con Brio Triply 2,4 л (1129-CB) | 1 262 грн. |
Каструля нержавійка з кришкою Con Brio Triply 18 см, 2.4 л (CB-1129) | 1 561 грн. |
Модификації Con Brio CB-1129
Ціни на Con Brio CB-1129 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1129 | від 1 183 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-1127 | від 1 368 грн. | 9 пропозицій | ||
Con Brio CB-1128 | від 1 766 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →