Бойлер Willer EH 100 R Spring
Відео 10Фото 5 |
Willer EH 100 R Spring |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Willer EH 100 R Spring
Усі ціни 44 →Willer Willer EH100R Spring | 10 989 грн. |
Водонагрівач Willer EH100R Spring | 9 400 грн. |
Бойлер електричний Willer Spring EH100R EH100R Spring | 10 989 грн. |
Водонагрівач горизонтальний WILLER EH100R Spring | 10 989 грн. |
Водонагрівач Willer EH100R Spring | 10 989 грн. |
ще 20 пропозицій
Добре виглядає. Компактен. Додаткова труба для зливу. --- користуюся Willer EH 50 R Spring менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Willer EH 100 R Spring
Ціни на Willer EH 100 R Spring |
---|---|---|---|---|
Willer EH 40 R Spring | від 6 280 грн. | 53 пропозиції | ||
Willer EH 50 R Spring | від 6 650 грн. | 38 пропозицій | ||
Willer EH 60 R Spring | від 7 050 грн. | 59 пропозицій | ||
Willer EH 80 R Spring | від 7 999 грн. | 35 пропозицій | ||
Willer EH 100 R Spring | від 8 769 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Гріє швидко і тихо. Вистачає для двох людей цілком.