Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Willer

Бойлер Willer EH 80 R Spring

Фото - Водонагрівач Willer EH 80 R Spring
Відео 10Фото 5
Willer EH 80 R Spring
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннягоризонтальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт / 1200+800 Вт /
Режимів нагрівання2
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)53x98.5x29 см
Дата додавання на E-Katalogлютий 2019

Позиціонується виробником в нижню частину середнього цінового діапазону електричний бойлер з баком на 80 л, який може послужити хорошим вибором для використання в міських квартирах або заміських котеджах, забезпечуючи користувачем постійне гаряче водопостачання. Що служить нагрівачем ТЕН розвиває потужність 2000 Вт і підключається до мережі змінної напруги 230 В, а за дотриманням обраного користувачем режиму нагріву автоматично стежить вбудований терморегулятор.

Бойлер Willer EH 80 R Spring горизонтально, кріпиться на цегляній стіні на будь-якій висоті — лише б вистачило місця для підведення труб до вихідних вниз і позначеним кольоровим маркуванням сгонам. Утеплений поліуретаном плоский прямокутний корпус створює перешкоду тепловтратам і досить привабливо виглядає серед оздоблення санвузла, ванної кімнати та ін. Витримує навіть тривалий вплив високих температур і постійний тиск емальований бак додатково захищений магнієвим анодом від небажаних хімічних взаємодій і запобіжним клапаном від гідроударів, завдяки чому, зокрема, на нього поширюється п'ятирічна заводська гарантія.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.

Купити Willer EH 80 R Spring

Усі ціни 55 →

Willer Willer EH80R Spring

Потребности в воде трех человек отлично удовлетворит бойлер Willer EH80R Spring объемом 80 литров. Он плоский, имеет прямоуго... щельную форму. Подходит для регулярной эксплуатации в квартире или периодической на даче. Купить бойлер Willer EH80R Spring стоит, поскольку он оснащен эффективным мокрым ТЭНом.
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 249 грн.

Бойлер WILLER EH80R Spring

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Водонагрівач горизонтальний WILLER EH80R Spring EH80R Spring

WILLER EH80R Spring — сучасний накопичувальний водонагрівач об'ємом 80 літрів. створений для комфортного щоденного використан... щеня в квартирі або будинку. Горизонтальне встановлення. плоский корпус і продумана конструкція дозволяють розмістити пристрій навіть там. де важливо заощадити простір. Такий об’єм оптимально підходить для сім’ї з кількох осіб і забезпечує комфортне використання гарячої води для душу. кухні та побутових потреб.
Tovary.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 498 грн.

Водонагрівач накопичувальний Willer EH80R Spring

Водонагрівач накопичувальний Willer EH80R Spring (горизонтальний) – це сучасний та надійний пристрій для забезпечення гарячою... щеводою дому чи квартири. Його плоский горизонтальний корпус дозволяє легко інтегрувати прилад у будь-який інтер'єр, а внутрішній бак об'ємом 80 літрів, виготовлений з емальованої сталі, гарантує довговічність та надійний захист від корозії. Вбудований магнієвий
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 519 грн.

Бойлер електричний Willer EH80R Spring

Бойлер електричний Willer EH80R Spring підібрати та замовити замовити від бренду Willer у інтернет каталозі опалювального обл... щеаднання Теплорадість Наші менеджери нададуть для вас найкращі товари зверніться до чату на сайті або дзвоніть за номером телефону (067) 478-51-55. Також, ви можете обрати електричні бойлери від найкращих виробників - у нашому магазині. Якщо залишилися будь-які питання за цим товаром Бойлер електричний Willer EH80R Spring запитайте необхідну інформацію у нас. Каталог Teploradost реалізує доставку жителям регіонів: Івано-Франківськ, Біла Церква, Кам янець-Подільський та в інші міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
10 686 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Willer EH 80 R Spring

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
відмінна модель, дуже сподобалося
12 лютого 2019
Нестандартний горизонтальний монтаж підійшов для ванної кімнати, візуально менше займає місця. Зручна панель із перемиканням потужності.
Гріє швидко і тихо. Вистачає для двох людей цілком.
Добре виглядає. Компактен. Додаткова труба для зливу.
---
користуюся Willer EH 50 R Spring менше місяця
Игорь18 вересня 2023, 14:30
То не труба для слива, а неиспользуемая пробка для анода, который теперь ставят возле ТЭНа. Можно поставить кран 3/4" и использовать для слива, это да, но аккуратно, чтоб не сжечь ТЭН без воды.
RIGHT WAY19 лютого 2025, 16:53
Willer китайский шлак
Додати відгук

Модификації Willer EH 80 R Spring

Ціни на Willer EH 80 R Spring
Willer EH 40 R Spring від 8 299 грн.1 пропозиція
Willer EH 50 R Spring від 7 398 грн.49 пропозицій
Willer EH 60 R Spring від 7 780 грн.22 пропозиції
Willer EH 80 R Spring від 8 690 грн.58 пропозицій
Willer EH 100 R Spring від 9 530 грн.62 пропозиції
Відеоогляди