Циркуляційний насос Wilo Stratos PICO-Z 20/1-6 6 м 1 1/4" 150 мм (4184691)
Wilo Stratos PICO-Z 20/1-6 6 м
1 1/4"
150 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2000 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:45 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Stratos PICO-Z 20/1-6
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo Stratos PICO-Z 20/1-6
Ціни на Wilo Stratos PICO-Z 20/1-6 |
---|---|---|---|---|
Wilo Stratos PICO-Z 25/1-4 4 м 1 1/2" 180 мм | від 17 009 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos PICO-Z 20/1-4 4 м 1 1/4" 150 мм | від 16 761 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Stratos PICO-Z 25/1-6 6 м 1 1/2" 180 мм | від 14 063 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo Stratos PICO-Z 20/1-6 6 м 1 1/4" 150 мм | від 16 927 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →