Лампочка WiZ G95 7W 2700-6500K E27 (929003018201)
Фото 18 |
WiZ G95 7W 2700-6500K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WiZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WiZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WiZ G95 7W 2700-6500K E27
Усі ціни 23 →WiZ WiZ Led Smart E27 7W 806Lm G95 2700-6500 Filament Wi-Fi (929003018201) | 499 грн. |
WiZ E27 7W (60W 806Lm) G95 2700-6500 филаментная Wi-Fi (929003018201) | 439 грн. |
Розумна лампа WiZ E27 7W (60W 806Lm) G95 2700-6500 філаментна Wi-Fi (92900 | 439 грн. |
WiZ E27 7W (60W 806Lm) G95 2700-6500 филаментная Wi-Fi (929003018201) | 439 грн. |
Лампа розумна WiZ E27 7W 60W 806Lm G95 2700-6500 філаментна Wi-Fi (9290030 | 499 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →