Овочечистка Fiskars Norden 1065247
Фото 5 |
Fiskars Norden 1065247 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden 1065247
Ніж для чищення овочів Fiskars Norden 1065247 | 1 249 грн. |
Нож для чистки овощей Fiskars Norden (1065247) | 1 249 грн. |
Овощечистка Fiskars Fiskars Norden 1065247 | 1 249 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →