Газовий котел WOLF FGB-K-28 27.3 кВт
Потужний комбінований (двоконтурний) конденсаційний газовий котел для організації опалення та гарячого водопостачання. Здатний забезпечити теплом і гарячою водою окремий житловий будинок або квартиру загальною площею до 190 м2. Порівняно з класичними двоконтурними котлами має підвищену енергоефективність, що при рівній теплової потужності забезпечує 7-9% економію газу. Такий значний ефект досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, який дозволяє отримати приховану теплоту конденсації водяної пари, що утворюється при згорянні природного або скрапленого газу.
У конструкції котла використані лише надійні і довговічні матеріали. Модульований газовий пальник і камера згоряння котла WOLF FGB-K-28 забезпечують підвищений діапазон регулювання потужності, що позитивним чином позначається на його економічності. Вбудована електронна система керування дозволяє легко і швидко коректувати параметри роботи пристрою. Для їх оптимізації можливе підключення додаткового датчика вуличної температури (не входить в комплектацію), а при використанні модуля дистанційного керування та моніторингу iSM7e (купується окремо) користувач отримує доступ до налаштувань через інтернет з ПК, ноутбука або смартфона. Завдяки малошумящему циркуляційного насосу, закритій камері згоряння і примусового відводу диму, котел може встановлюватися в житлових зонах. Виготовлений у Німеччині, забезпечується офіційної дворічної гарантією.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Купити WOLF FGB-K-28 27.3 кВт
Усі ціни 8 →Двоконтурний конденсаційний котел Wolf FGB-K-28 8614803 | 50 135 грн. |
Wolf Wolf FGB-K-28 | 51 540 грн. |
Котел конденсаційний WOLF FGB-K-28 8614803 | 63 839 грн. |
Wolf Kocioł gazowy kondensacyjny 27,3 kW TG FGB-K-28 dwufunkcyjny WOL00086 | 85 240 грн. |
Wolf Kocioł gazowy kondensacyjny 27,3 kW TG FGB-K-28 dwufunkcyjny WOL00086 | 87 371 грн. |
Котел ставився як не основний у приватний будинок площею 250 квадратів, частина площі гаражі та лазня, що не сильно опалюються, тому його потужності вказівною у 200 квадратів вистачає. Що за якістю, при виборі котлів на даний момент просто достаток варіантів, кожен майстер гне свій варіант зі своїми доводами, мій вибір випав вольф просто через те, що він потрапляє в європейську програму енергозбереження, а там просто так 35% вартості не повертають ). При запуску котла майстер сказав, що такі котли ходять по 4-5 роки взагалі без будь-яких потреб в обслуговуванні. По роботі все влаштовує, працює тихо, момент запалу і згасання дуже тихий, на рахунок того, що він конденсаційний і на момент використання повинен бути завжди включений, щоб узимку якщо ви ним не користуєтеся не замерзла система по зовнішній трубі, такий варіант можливий, коли він включений він у собі прогріває воду, легко функціонувати. Мене управління досить просте, можна підключити як безпосередньо так і радіо датчики управління температурою в приміщенні, і котел буде вже від температури в кімнаті запускатися і вимикаються. Вбудований розширювальний бачок, теж не мало важливо, зараз багато моделей дешевше але без нього, а його вже доп виносить ставити і підключати це негмного геморно, і краще таким не займатися, так як кожен котел працює зі своїм баком і там є нюанси. промахнуться з вибором та правильною установкою. У мене є вдома проблема з напругою, точніше з тим, що стоїть захист на будинку, і коли йдуть перепади електрики в мережі він перезапускається, а ось сам процес перезапуску у нього десь займає близько 30-40 секунд, причому в цей момент він дуже сильно гуде, причому чути навіть в інших кімнатах. Alex: |
На плечі двоконтурного газового котла WOLF FBG-K-28 звалені завдання щодо забезпечення теплопостачання житлових і промислових приміщень площею до 195 м², а також приготування гарячої води для контуру водопостачання, розігрітій до максимальної температури близько 65 °С.
Внутрішня «начинка»
«Під капотом» котла встановлені закрита камера згоряння з системою примусового відведення топкових газів, малошумний циркуляційний насос і два роздільних теплообмінника (з нержавіючої сталі для ГВП і алюмінієвий для опалювального контуру). «Поселення» моделі в житлових зонах того ж сприяє компактний формфактор — котел вписується в нішу з розмірами лише трохи більше 650x408x310 мм.
Інтуїтивне управління
Котел зібраний з високоякісних комплектуючих, відзначається простотою монтажу і легкістю в управлінні. Опціонально до нього можна підключити датчик вуличної температури або, наприклад, модуль віддаленого управління iSM7e. Разом з останнім контролювати роботу пристрою стає можливо дистанційно за допомогою смартфона, планшета або ноутбука. У доважок допоміжний модуль спрощує роботу обслуговуючого персоналу.
Економічність
Продукти згоряння в котлі піддаються більш глибокому охолодженню, що дозволяє витягти з них приховану теплоту конденсації парів води. В результаті модель видалася на 7-9 % економічніше апаратів традиційної конструкції — максимальна витрата газу в ній становить 2.63 м³/год. Наостанок варто відзначити хвалена німецька якість агрегата, виступає гарантом його довговічною служби на варті тепла домашнього вогнища.
Модификації WOLF FGB-K-28
Ціни на WOLF FGB-K-28 |
---|---|---|---|---|
WOLF FGB-K-24 23.3 кВт | від 51 480 грн. | 2 пропозиції | ||
WOLF FGB-K-28 27.3 кВт | від 49 675 грн. | 8 пропозицій | ||
WOLF FGB-K-35 34 кВт | від 49 675 грн. | 4 пропозиції |