Біти / торцеві голівки Metabo 626719000
Metabo 626719000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 626719000
Усі ціни 6 →Набір біт Metabo SP, 43 шт 626719000 | 724 грн. |
Набор инструментов Metabo SP в боксе, 43 шт 626719000 | 746 грн. |
Набір біт з тримачем та торцевих ключів Metabo SP, 43 предмети 626719000 | 724 грн. |
Набор бит Metabo SP 43ед. (626719000) | 746 грн. |
Набiр бiт Metabo SP довгі 43 шт (626719000) | 746 грн. |
Набір біт Metabo SP 43шт 626719000 | 746 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →