Wi-Fi камера Xiaomi Smart Camera C300
Відео 10Фото 3 |
Xiaomi Smart Camera C300 |
|
Настільна камера бренду Xiaomi – це відносно недороге рішення для відеоспостереження з керованим поворотним об'єктивом (функція PTZ). Модель рекомендована для застосування всередині приміщень, за потреби може бути зафіксована на стелі, характеризується компактністю та лаконічним дизайном. Усередині знаходиться матриця на 3 МП, яка дозволяє транслювати відео з роздільною здатністю 2304x1296 пікселів, оптика з постійним фокусом, а для забезпечення ефективної роботи в темряві є інфрачервоне підсвічування.
Остання вмикається автоматично для спрацьовування датчика освітленості. Камера Xiaomi Smart Camera C300 передбачає детекцію руху та виявлення людини, можливість налаштування періодів активності, а також зворотного зв'язку з відвідувачами (у наявності мікрофон та динамік). Зберігати відеоархів можна як на картах пам'яті (картридер підтримує носії до 256 ГБ), так і в «хмарі». Для швидкого налаштування запропоновано мобільну програму, в якій можна стежити за ситуацією в режимі онлайн та/або отримувати сповіщення про виявлений рух. При необхідності модель можна інтегрувати в розумний будинок Xiaomi, Google Home або Amazon Alexa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Smart Camera C300
Усі ціни 11 →IP камера відеоспостереження Xiaomi C300 | 1 799 грн. |
Xiaomi Smart Camera C300 (XMC01/BHR6540GL) 189070 | 1 499 грн. |
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera C300 (XMC01/BHR6540GL) | 1 820 грн. |
IP-камера Xiaomi Mi Home Security Camera C300 (BHR6540GL; XMC01) BHR6540GL | 1 825 грн. |
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Home Security Camera C300 (BHR6540G | 1 648 грн. |