Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 46Фото 7 | Товар застарів 9 464 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.67; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 86; DCI-P3; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Helio G96; Процесор (ГГц): 2.05; Графічний процесор: ARM Mali-G57 MC2; ОЗП (ГБ): 8; Тип ОЗП: LPDDR4x |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G96
Камера:4 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:202 г
Redmi Note 11 Pro має другу назву моделі: 11i. телефони названі під різні ринки збуту.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
0 2 4 2 |
Хотів узяти новий недорогий телефон. Вибір упав на цей пристрій. Попередній телефон був Redmi Note 8 Pro. Купивши телефон, я розчарувався у його продуктивності та камерах. На попередньому моєму телефоні з цим справи були кращі. Не сподобалося, що погано працював відбиток пальця. Не рекомендую придбати цей телефон, якщо у вас є пристрої попередніх моделей. Екран, звук, батарея Загальна продуктивність, камери, кнопки живлення та регулювання звуку Никитка Агафонов: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB/8GB більше року |
Користуюсь смартфоном з минулого року, глобальною версією на 64ГБ. З його переваг хочу виділити: 1) дісплей є досить яскравий амолед, 120гц; 2) камера вдень фотографує добре (більшості користувачів хватить з головою), але при недостатньому рівні освітлення з'являється шум на фото і починає хромати деталізація, є 108МП;3) батареї якщо вистачає майже на весь день, підтримує швидку зарядку 67W. цього є кілька недоліків: 1)Матова кришка корпусу яка дуже швидко збирає відбитки; 2) процесор helio G96 як на мене трохи слабкий для цієї моделі (хоча для когось це не критично), але в більшість ігор на середній можна грати.3) пам'яті у версії на 64 гб вільно приблизно 46гб Дисплей,Камера, батарея, Матовий корпус, та трохи слабуватий поцесор Богдан : користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 64GB більше року |
Другий день юзаю Сподобалося все особливо функція пульта. Не зміг знайти, як зробити індикацію пропущеного виклику. Невже було складно впаяти світлодіод що б він блимав якщо пропущений. Заглядати в нього завжди незручно. Denis : користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB/8GB менше місяця |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 64 ГБ / 6 ГБ | від 6 430 грн. | 9 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 218 грн. | 62 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 799 грн. | 23 пропозиції |