Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 46Фото 7 |
Купити Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 61 →Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128Gb Graphite Gray (Global) | 7 504 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128 Gb Global Star Blue | 8 289 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Graphite Gray | 8 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128Gb Graphite Gray (Global) | 7 363 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Graphite Gray Redmi Note 11 Pro 6/128GB G | 7 999 грн. |
0 2 4 2 |
Піде залізом Просто безмежна ціна Vladimir Sovenko: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB/6GB менше місяця |
Хотів узяти новий недорогий телефон. Вибір упав на цей пристрій. Попередній телефон був Redmi Note 8 Pro. Купивши телефон, я розчарувався у його продуктивності та камерах. На попередньому моєму телефоні з цим справи були кращі. Не сподобалося, що погано працював відбиток пальця. Не рекомендую придбати цей телефон, якщо у вас є пристрої попередніх моделей. Екран, звук, батарея Загальна продуктивність, камери, кнопки живлення та регулювання звуку Никитка Агафонов: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB/8GB більше року |
Користуюсь смартфоном з минулого року, глобальною версією на 64ГБ. З його переваг хочу виділити: 1) дісплей є досить яскравий амолед, 120гц; 2) камера вдень фотографує добре (більшості користувачів хватить з головою), але при недостатньому рівні освітлення з'являється шум на фото і починає хромати деталізація, є 108МП;3) батареї якщо вистачає майже на весь день, підтримує швидку зарядку 67W. цього є кілька недоліків: 1)Матова кришка корпусу яка дуже швидко збирає відбитки; 2) процесор helio G96 як на мене трохи слабкий для цієї моделі (хоча для когось це не критично), але в більшість ігор на середній можна грати.3) пам'яті у версії на 64 гб вільно приблизно 46гб Дисплей,Камера, батарея, Матовий корпус, та трохи слабуватий поцесор Богдан : користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 64GB більше року |
У величезній різноманітності смартфонів Xiaomi відразу розібратися нелегко. Але якщо вам потрібен девайс міцної середньої руки зі збалансованими характеристиками, варто придивитися до моделі Redmi Note 11 Pro. І ось чому.
Швидка AMOLED-панель
У центрі уваги мобільного пристрою знаходиться AMOLED-панель великого розміру по діагоналі (6.67 дюймів) з частотою оновлення 120 Гц. Висока «герцовка» згладжує промальовування динамічних ігрових сцен і відеокадрів, а також підвищує плавність інтерфейсу при гортанні меню. Дисплей смартфона виводить картинку у форматі Full HD+ (2400х1080 пікселів). Він залишається добре читабельним на сонці та підкуповує насиченою передачею кольорів. Невеликий недолік — урізана функціональність режиму Always On, який включається тільки на 10 сек.
Апаратна платформа
Апаратною частиною пристрою керує восьмиядерний процесор MediaTek Helio G96 з хорошою ігровою продуктивністю. «Залізну» картину доповнюють 6 ГБ ОЗП і внутрішній накопичувач на 128 ГБ. А ось слот розширення у моделі гібридний — він розрахований або під дві SIM, або ж під одну «сімку» і картку microSD. Вставка у комбінованого слота двостороння.
Суцільний позитив
На скляній «спинці» смартфона яскравою плямою виділяється великий об'єктив 108 МП провідного сенсора основної камери. Дещо менші розміри мають три додаткові фотомодулі: 8 МП ультраширококутник та два допоміжних датчики по 2 МП. В острівний отвір екрана мобільного пристрою вписали об'єктив 16 МП фронталки. На додачу смартфон порадує швидкою процедурою дротової зарядки акумулятора потужністю 67 Вт — до 100% він заряджається лише за 43 хв.
Модификації Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 64 ГБ / 6 ГБ | від 6 430 грн. | 9 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 363 грн. | 61 пропозиція | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 799 грн. | 23 пропозиції |