Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 2Фото 19 |
Смартфон початкової медіум-ланки без підтримки роботи у новомодних мобільних мережах п'ятого покоління. Цю прерогативу залишили "однофамільцеві" моделі з додатковою приставкою 5G. На хвилинку, спільного з нею у апарату майже нічого немає. Як екран Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 256GB використовує AMOLED-панель з розмірами по діагоналі 6.67 дюймів, роздільною здатністю Full HD+ (2400х1080 пікселів) та частотою оновлення 120 Гц.
Для смартфона заявляється підтримка технологій Dolby Vision та Dolby Atmos – HDR та об'ємний звук відповідно. Процесор модель запозичила у "онука" Xiaomi Redmi Note 10 Pro - працює пристрій під проводом "восьмиядерника" Snapdragon 732G. У максимальній конфігурації смартфона передбачається 8 ГБ ОЗП стандарту LPDDR4x та 256 ГБ місця у внутрішньому сховищі даних UFS 2.2. Слот розширення тут гібридний - під дві SIM або одну "симку" в компанії картки microSD. Тильна квадрокамера мобільного пристрою оснащується 108 МП провідним сенсором зображення. Також у смартфоні є батарея на 5000 мАгод із швидкою провідною зарядкою потужністю 67 Вт, бічний дактилоскопічний сканер та NFC-чип (останній – не для всіх ринків).
Купити Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 41 →Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256 Star Blue | 9 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 8/256GB NFC Dual Sim Star Blue EU Red | 9 798 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 8/256GB NFC Dual Sim Star Blue EU Red | 9 772 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Star Blue (Global) | 9 799 грн. |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Graphite Gray 00000020088-101 | 9 999 грн. |
Для звичайного користувача його повністю вистачає Купував як заміну Redmi Note 8 Pro хотілося, щоб у смартфоні був добрий звук. У цій моделі є функція Dolby Atmos. І справді коли береш його в руки та слухаєш його, бачиш справді що непоганий стерео звук. Екран 120 Гц. Також у ньому процесор Snapdragon 732G. Також досить потужна 67 ватна зарядка. Десь за хвилин 40 повністю заряджається. Це просто супер. Користуюся цим смартфоном понад 5 місяців. Для моїх завдань його вистачає. Розчарувало те, що в ньому є екран AMOLED, а функція Активний екран тільки на 10 секунд. Коли відключаєш її в MIUI, тоді сильно садити аккумулятор. Петро Олійник: користуюся Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 256GB кілька місяців |
Модификації Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 128 ГБ / 6 ГБ | від 8 789 грн. | 16 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 899 грн. | 14 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G 256 ГБ / 8 ГБ | від 9 339 грн. | 41 пропозиція |