Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 46Фото 7 |
Справжня "цукерка" з гвардії середньобюджетних мобільних пристроїв — красива зовні і гарненько заряджена по частині бортового оснащення. З лицьового боку смартфон зустрічає призначену для користувача аудиторію великим AMOLED-екраном з високою частотою оновлення 120 Гц. Дозвіл трансльованої на ньому картинки відповідає формату Full HD+ ,тобто 2400х1080 пікселів. "Будиночком" для об'єктива 16 МП фронтальної камери в дисплеї послужило острівний отвір акурат по центру верхнього сегмента.
Основна квадрокамера Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB / 8GB сформована з великого "очіща" 108 МП провідного сенсора зображення, об'єктива 8 МП надширика і двох допоміжних датчиків по 2 МП. Запорука гарної продуктивності смартфона-видна зв'язка ігрового восьмиядерного процесора MediaTek Helio G96 і 8/128 ГБ пам'яті. Окремим рядком в моделі радує потужна батарея ємністю 5000 мАгод з надшвидкою зарядкою 67 Вт. Зрозуміло, в конструкції апарату також не обійшлося без NFC-чипа, дактилоскопічного сканера і фірмового ІЧ-порту для управління арсеналом домашньої побутової техніки в якості пульта ДУ.
Купити Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 23 →Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128 Gb Global Star Blue | 8 534 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Star Blue | 9 599 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Polar White | 8 624 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Polar White 922465 | 8 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Polar White | 8 369 грн. |
0 2 4 2 |
Хотів узяти новий недорогий телефон. Вибір упав на цей пристрій. Попередній телефон був Redmi Note 8 Pro. Купивши телефон, я розчарувався у його продуктивності та камерах. На попередньому моєму телефоні з цим справи були кращі. Не сподобалося, що погано працював відбиток пальця. Не рекомендую придбати цей телефон, якщо у вас є пристрої попередніх моделей. Екран, звук, батарея Загальна продуктивність, камери, кнопки живлення та регулювання звуку Никитка Агафонов: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB/8GB більше року |
Другий день юзаю Сподобалося все особливо функція пульта. Не зміг знайти, як зробити індикацію пропущеного виклику. Невже було складно впаяти світлодіод що б він блимав якщо пропущений. Заглядати в нього завжди незручно. Denis : користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB/8GB менше місяця |
Користуюсь Redmi Note 11 Pro 128 ГБ місяць. Смартфон вогонь, замовляв на аліекспрес на процесорі Dimensity 920G для китайського ринку. Екран супер, на сонці не треба шукати тінь, щоб побачити хтось дзвонить, соковиті кольори. Стерео динаміки JBL, дуже гучні. Жодного разу не заглючив, працює навіть на морозі без гальм. Батарея 2 дні активного режиму. Індикатор пропущених подій відмінний, різнокольоровий і налаштований під кожну програму. Ще багато цікавого. Ні, сміливо беріть. Урины Семья: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB/8GB менше місяця |
Модификації Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 64 ГБ / 6 ГБ | від 6 430 грн. | 9 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 218 грн. | 62 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 799 грн. | 23 пропозиції |