Планшет
Xiaomi Redmi Pad SE 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 6Фото 15 |
Xiaomi Redmi Pad SE 128 ГБ / 8 ГБ
Система:Android 13
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:1920x1200 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:8 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:8000 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:478 г
Всі характеристики
Характеристики Redmi Pad SE 128GB/8GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Redmi Pad SE 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 12 →Планшет Redmi Pad SE 8/128GB Wi-Fi Mint Green | 7 289 грн. |
Xiaomi Redmi Pad SE 128 ГБ / 8 ГБ Gray | 7 177 грн. |
Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray EU | 7 289 грн. |
Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray | 7 299 грн. |
Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray EU | 7 289 грн. |
ще 7 пропозицій
дуже рада, що нарешті дійшла черга потестувати планшети від ксяомі. вибирала девайс на подарунок мамі і спочатку вибір упавши на інший бренд через вигіднішу ціну, але натрапивши на скидки до свят без сумнівів взяла Редмі Пад. толковий планшет, який підійде не тільки для батьків, а і є цілком неганою бюджетною версією айпаду, з таким не стыдно і в люди вийти)) гарний сочний яскравий екран 11" зі швидкою реакцією, ніяких підвисань, хоча і взяла модель у форматі 4/128 і вже навантажила його прогами/іграми, але все працює плавно і без ожидань.
батарея шик, 8000 мАг тримає два дні при активному використанні, а якщо клацати лише ввечері, то і на тиждень цілком вистачає. радує якийсь стерео звук - можна і музику послухати коли готуєш, і ютубчик включити, і кіно подивитись. металевий корпус, тонкий та зручний до рук, можна використовувати як вертикально, наприклад і горизонтально, система швидко перемикається при перевертанні. з коробки відразу йде останній андроід + свіжа версія miui, все що потрібно це підключитися до інтернету і насолоджуватися користуванням. є дві камери – задня і фронтальна. не камерофон звісно, але для созвонів цілком пристойно. для заряджання присутній порт usb-з і 3.5 порт для навушників, в комплекті йде повний набір для заряджання. трохи розчарувало що комплектний блочок для зарядки зовсім слабкий, тож ніякої швидкої зарядки. від 0 до 100% заряджається близько 4-5 годин, що дуже незвично для сучасної техніки.
ну і хотілося б хоча б найскромніший чохол у комплекті, бо без нього не дуже зручно щось дивуватися, довелося замовляти окремо. Юлія Т: користуюся Xiaomi Redmi Pad SE 128GB/4GB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi Pad SE
Ціни на Xiaomi Redmi Pad SE |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Pad SE 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 999 грн. | 138 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Pad SE 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 999 грн. | 88 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Pad SE 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 177 грн. | 12 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Pad SE 256 ГБ | від 7 464 грн. | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →