Планшет
Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 8 ГБ (VHU4318EU)
Відео 8Фото 13 |
Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 8 ГБ
Система:Android 13
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:2880x1800 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 870 5G
Камера:13 (МП), fullHD 60 к/с, съемка 4K
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:8840 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:490 г
4 мікрофони для шумоподавлення. 4 динаміка. 7 кроків зміни частоти екрану 30/48/50/60/90/120/144 Гц. Фронтальна камера з центруванням.
Всі характеристики
Характеристики Mi Pad 6 256GB/8GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 147 →Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue | 13 780 грн. |
Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Champagne (VHU4346) | 14 999 грн. |
Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Champagne (VHU4346) | 16 999 грн. |
Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gray EU Pad 6 8/256GB Gray EU | 13 239 грн. |
Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold EU | 12 998 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 0 4 |
Чудовий планшет за не великі гроші. Брав модель 8/256 Тонкий, легкий, якісні гучні динаміки, батарею тримає довго, для ігор відео саме те. Поки що немає Alex: користуюся Xiaomi Mi Pad 6 256GB/8GB кілька місяців |
Планшет просто чудовий за власний кошт. Купив, користуюся, ні про що не шкодую. Швидкий
Продуктивний Яскравий та великий екран Гарний дизайн Батарея довго тримає Відсутня! Когут Данило: користуюся Xiaomi Mi Pad 6 256GB/8GB менше місяця |
Мій новий планшет - справжнє задоволення!
Довго шукав чим мені замінити мені мій старенький Asus Google Nexus 7 2013 року, який прослужив майже 10 років. Після багатьох оглядів зупинився Mi Pad 6. Планшет просто супер, швидкий, екран для переглядів фільмів та YouTube те що треба. Планшет досить тонкий, не гріється під навантаженнями. Використовую часто для відеоконференцій у Zoom, жодного разу не підвів. Звук у планшета якісний та досить гучний. Плюс завдяки еk зекономив негайно коштів, тому що знайшов його тут у магазині за ціною на 3500 дешевше ніж він коштував у великих магазинах техніки. Окремо докупивши собі клавіатуру з трекпадом, тепер як міні ПК) Єдиний мінус, що планшет підтримує зарядку потужністю 33w, що як на мене мало в порівнянні, що батарея в нього майже 9000 мА/год. Як би була підтримка 67W, можна було б зарядити швидше. Ostap: користуюся Xiaomi Mi Pad 6 128GB/6GB менше місяця |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
31 липня 2023, 15:19
Коли на український ринок з'являється версія 8/256 пам'яті, глобальна версія? #
У магазинах у яких хотів купити версію на 8/256 тільки китайська с глобальною прошивкою, дякую.
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Mi Pad 6
Ціни на Xiaomi Mi Pad 6 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi Pad 6 128 ГБ / 6 ГБ | від 10 956 грн. | 139 пропозицій | ||
Xiaomi Mi Pad 6 128 ГБ / 8 ГБ | від 11 441 грн. | 114 пропозицій | ||
Xiaomi Mi Pad 6 256 ГБ / 8 ГБ | від 12 332 грн. | 147 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →