Xiaomi Redmi Pad 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 41Фото 9 |
Стильний, зручний у використанні і досить просунутий мультимедійний планшет з великим 10-дюймовим екраном і чудовою автономністю, представлений на ринку популярною компанією Xiaomi у другій половині 2022 року. Модель одягнена в приємний навпомацки суцільнометалевий корпус товщиною 7,1 мм і оснащена ємним акумулятором на 8000 мАгод, який забезпечує пристрою аж до 26 годин безперервної роботи в режимі веб-серфінгу.
Перша та найважливіша характеристика планшета Xiaomi Redmi Pad – це якісний екран. Пристрій отримав 10,61-дюймовий дисплей з IPS-матрицею в основі, роздільною здатністю 2000х1200 та адаптивною частотою оновлення до 90 Гц. В основі апаратної частини знаходиться 8-ядерний процесор Helio G99 з робочою частотою 2,2 ГГц, підтримують його 4 ГБ оперативної та 128 ГБ постійної пам'яті.
За графіку відповідає відеоприскорювач Mali-G57 MC2, завдяки чому аксесуар підійде, в тому числі і для ігор. Також модель може послужити відмінним вибором як домашнього мультимедійного пристрою для читання електронних книг, перегляду відео, навчання, веб-серфінгу, спілкування з відеозв'язку та ін. Із засобів комунікації передбачені модулі Wi-Fi 5 та Bluetooth v 5.3. Примітно, що пристрій без звичного порту немає mini-Jack 3.5 мм для підключення звичайних дротових навушників. Але натомість виробником передбачена акустична система з чотирьох динаміків з підтримкою технології Dolby Atmos.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Pad 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 37 →Планшет Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Moonlight Silver (VHU4171EU) | 7 989 грн. |
Планшет Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU) | 8 900 грн. |
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU) STH0014335 | 8 399 грн. |
Планшет Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU) | 8 680 грн. |
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green | 8 032 грн. |
Взяв собі на заміну старенького Samsung на 8 дюймів і був приємно вражений. За свої гроші реально гармата, гарний екран, соковитий, очі не втомлюються. Зробили навіть 90 герц. Процесор потужний: ПАБГ, Call of Duty тощо. на високих налаштуваннях просто літають. Обидві камери мене просто здивували: знімають у гідній якості. Звук загалом бомба: об'ємний, глибокий, є баси. Батарея тримає довго та швидко заряджається. Процесор
Екран Камера(на подив) Звук Швидкодія (особисто я брав 4/128 і він просто літає) Батарея Нічого kyryaki350: користуюся Xiaomi Redmi Pad 64GB менше місяця |
Неберіть екран мило хоч і 90гц а толку свеодно нікого ,ігри вище 60 гц Процесор
Динаміки Камера
Екран Bohdan Bujanov: користуюся Xiaomi Redmi Pad 64GB менше місяця |
Нормальний планшет за нормальні гроші Батарея, дизайн, камера, екран Процесор, навіть не сподівайтесь пограти в щось, лише щось банальне Богдан Тарасенко: користуюся Xiaomi Redmi Pad 128GB/6GB кілька місяців |
Модификації Xiaomi Redmi Pad
Ціни на Xiaomi Redmi Pad |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Pad 64 ГБ | від 7 049 грн. | 41 пропозиція | ||
Xiaomi Redmi Pad 128 ГБ / 4 ГБ | від 6 399 грн. | 37 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Pad 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 399 грн. | 11 пропозицій |