Настільна лампа Xiaomi Yeelight LED Screen Light Bar Pro (YLTD003)
Відео 5Фото 5 |
Xiaomi Yeelight LED Screen Light Bar Pro |
|
Фільтрація шкідливих для очей хвиль в діапазоні 420-450 нм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight LED Screen Light Bar Pro
Лампа для монітора Yeelight LED Screen Light Bar Pro (YLTD003) YLTD003 | 3 299 грн. |
Смарт лампа для монітора Yeelight Display Light Lamp Pro (YLTD003) | 3 299 грн. |
Смарт-лампа для монитора Yeelight Display Light Lamp Pro Серая (YLTD003) | 3 299 грн. |
Смарт-лампа для монітора Yeelight Display Light Lamp Pro (YLTD003) (200100 | 3 299 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →