Настільна лампа Xiaomi Yeelight LED Vision Desk Lamp V1 Clamp (YLTD13YL)
Фото 5 |
Xiaomi Yeelight LED Vision Desk Lamp V1 Clamp |
|
Автоматичне регулювання яскравості і колірної температури залежно від показань вбудованого датчика освітленості. Працює з системами розумного будинку і голосовими асистентами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight LED Vision Desk Lamp V1 Clamp
Настільна лампа Yeelight LED Light-sensitive desk lamp V1 Pro (Clamping ve | 2 799 грн. |
Настольная смарт-лампа Yeelight LED Light-sensitive desk lamp V1 Pro (Clam | 2 799 грн. |
Yeelight LED Light-sensitive Desk Lamp V1 Pro Clamping Version (YLTD13YL) | 2 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →