Блок живлення Xilence Gaming 2 XP450R10
Відео 2Фото 3 |
Xilence Gaming 2 XP450R10 2021 рікGaming |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Gaming 2 XP450R10
Усі ціни 20 →Xilence Gaming 450W (XP450R10) XP450R10 | 1 954 грн. |
Блок питания Xilence XN213 Gaming series 450W (XP450R10) | 1 766 грн. |
Блок живлення Xilence XN213 Gaming series 450W (XP450R10) | 1 766 грн. |
Блок питания 450W Xilence XP450R10 Gaming series, Retail Box | 1 757 грн. |
Xilence 450W XP450R10 | 1 859 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Xilence Gaming 2
Ціни на Xilence Gaming 2 |
---|---|---|---|---|
Xilence Gaming 2 XP450R10 | від 1 738 грн. | 20 пропозицій | ||
Xilence Gaming 2 XP550R10 | від 1 945 грн. | 18 пропозицій | ||
Xilence Gaming 2 XP650R10 | від 2 156 грн. | 18 пропозицій | ||
Xilence Gaming 2 XP750R10 | від 3 014 грн. | 2 пропозиції | ||
Xilence Gaming 2 XP850R10 | від 3 399 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо