Блок живлення Xilence Gaming Gold XP850R12 (XN340)
Фото 6 |
Xilence Gaming Gold XP850R12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Gaming Gold XP850R12
Усі ціни 26 →Xilence Gaming Gold 850W (XP850R12) XP850R12 | 4 049 грн. |
Xilence 850W XP850R12 | 3 869 грн. |
Блок питания 850 Вт Xilence XP850R12 Gaming Gold Series, 120 мм, розничная | 3 571 грн. |
XILENCE XN340 850W (XP850R12) | 3 690 грн. |
Блок живлення Xilence 850W (XP850R12) XP850R12 | 3 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Gaming Gold
Ціни на Xilence Gaming Gold |
---|---|---|---|---|
Xilence Gaming Gold XP650R12 | від 3 029 грн. | 53 пропозиції | ||
Xilence Gaming Gold XP750R12 | від 3 189 грн. | 24 пропозиції | ||
Xilence Gaming Gold XP750R12.ARGB | від 3 439 грн. | 43 пропозиції | ||
Xilence Gaming Gold XP850R12 | від 3 551 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →