Блок живлення Xilence Gaming Gold XP650R12 (XN320)
Фото 6 |
Xilence Gaming Gold XP650R12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Gaming Gold XP650R12
Усі ціни 51 →Xilence Gaming Gold 650W (XP650R12) XP650R12 | 3 390 грн. |
Блок живлення Xilence XN320 650W (XP650R12) | 3 101 грн. |
Блок питания Xilence XN320 650W (XP650R12) | 3 101 грн. |
Блок живлення 650w 80+ Gaming gold, 120mm Hydro Bearing Fan Xilence xp650r | 3 460 грн. |
Блок питания Xilence XP650R12 (XN320) | 3 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Gaming Gold
Ціни на Xilence Gaming Gold |
---|---|---|---|---|
Xilence Gaming Gold XP650R12 | від 3 029 грн. | 53 пропозиції | ||
Xilence Gaming Gold XP750R12 | від 3 189 грн. | 22 пропозиції | ||
Xilence Gaming Gold XP750R12.ARGB | від 3 436 грн. | 43 пропозиції | ||
Xilence Gaming Gold XP850R12 | від 3 542 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →