Блок живлення Xilence Performance X Gen5 XP750MR9.2 (XN173)
Фото 7 |
Xilence Performance X Gen5 XP750MR9.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance X Gen5 XP750MR9.2
Усі ціни 34 →Xilence Performance X+ ATX 3.0 750W (XP750MR9.2) XP750MR9.2 | 4 667 грн. |
БП 750W Xilence XP750MR9.2 Performance X+ ATX 3.0 80+ Gold, 140mm, Semi-Mo | 4 160 грн. |
Блок живлення Xilence Performance X+ 750W (XP750MR9.2) Performance X+ 750W | 4 173 грн. |
Блок живлення Xilence 750W (XP750MR9.2) | 4 343 грн. |
Xilence 750W XP750MR9.2 Performance X+ ATX 3.0 80+ Gold | 4 229 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Performance X Gen5
Ціни на Xilence Performance X Gen5 |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance X Gen5 XP750MR9.2 | від 4 069 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP850MR9.2 | від 4 223 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP1050MR9.2 | від 6 946 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP1250MR9.2 | від 7 539 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →