Блок живлення Xilence Performance C+ XP750R6.2
Фото 7 |
Xilence Performance C+ XP750R6.2 650 Вт750 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance C+ XP750R6.2
Усі ціни 56 →Xilence Performance C+ 750W (XP750R6.2) XP750R6.2 | 2 513 грн. |
БП 750W Xilence XP750R6.2 Performance C+ 120mm, 80+ White, Retail Box | 2 243 грн. |
Блок живлення Xilence Performance C+ 750W (XP750R6.2) Performance C+ 750W | 2 250 грн. |
БЖ 750W Xilence XP750R6.2Bulk Performance C+ 120mm, 80+ White, Bulk | 2 156 грн. |
Xilence 750W XP750R6.2Bulk Performance C+ 120mm XP750R6.2Bulk | 2 049 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Performance C+
Ціни на Xilence Performance C+ |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance C+ XP650R6.2 | від 1 810 грн. | 45 пропозицій | ||
Xilence Performance C+ XP750R6.2 | від 1 983 грн. | 56 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →