Блок живлення Xilence Red Wing R7 XP700R7 (XN054)
Відео 3 |
Xilence Red Wing R7 XP700R7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Red Wing R7 XP700R7
Усі ціни 46 →Xilence Red Wing 700W (XP700R7) XP700R7 | 1 764 грн. |
Блок живлення Xilence 700W (XP700R7) | 1 576 грн. |
Блок питания Xilence 700W (XP700R7) | 1 576 грн. |
Блок живлення 700 Вт Redwing, 120 мм Xilence xp700r7 | 1 870 грн. |
Блок живлення Xilence XP700R7, 700 Вт | 1 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Xilence Red Wing R7
Ціни на Xilence Red Wing R7 |
---|---|---|---|---|
Xilence Red Wing R7 XP350R7 | від 1 441 грн. | 2 пропозиції | ||
Xilence Red Wing R7 XP400R7 | від 957 грн. | 54 пропозиції | ||
Xilence Red Wing R7 XP500R7 | від 1 201 грн. | 45 пропозицій | ||
Xilence Red Wing R7 XP600R7 | від 1 331 грн. | 51 пропозиція | ||
Xilence Red Wing R7 XP700R7 | від 1 548 грн. | 47 пропозицій |
Рекомендуємо