Блок живлення Xilence Performance X XP850MR9 (XN074)
Фото - Блок живлення Xilence Performance X XP850MR9
Відео 3Фото 5
Купити!
Kvshop.com.ua
Xilence Performance X 850W (XN074/XP850MR9) Блок живлення Performance X 850W (XN074/XP850MR9)
Kvshop.com.ua
З нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
в списокмої списки
Xilence Performance X XP850MR9
Основне
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД89 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.2.4
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Floppy
Система кабелівнапівмодульна
Проводи в обплетенні
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.8 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V849 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт