Блок живлення Xilence Performance X Gen5 XP1050MR9.2 (XN176)
Фото 7 |
Xilence Performance X Gen5 XP1050MR9.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance X Gen5 XP1050MR9.2
Усі ціни 33 →Xilence Performance X Modular ATX 3.0 1050W (XP1050MR9.2) XP1050MR9.2 | 7 640 грн. |
Блок живлення Xilence 1050W (XP1050MR9.2) | 7 096 грн. |
Блок питания Xilence 1050W (XP1050MR9.2) | 7 096 грн. |
БП 1050W Xilence XP1050MR9.2 Performance X+ ATX 3.0 80+ Gold, 140mm, Modul | 7 260 грн. |
Блок живлення Xilence Performance X+ XP1050MR9.2 (XN176) Performance X+ XP | 7 282 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Performance X Gen5
Ціни на Xilence Performance X Gen5 |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance X Gen5 XP750MR9.2 | від 4 069 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP850MR9.2 | від 4 223 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP1050MR9.2 | від 6 946 грн. | 34 пропозиції | ||
Xilence Performance X Gen5 XP1250MR9.2 | від 7 539 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →