XTRIKE ME GK-983
Фото 5 |
XTRIKE ME GK-983 |
|
Компактна механічна клавіатура, що добре підходить для геймінгу. У моделі GK-983 застосовується зменшена розкладка на 87 кнопок. Механіка заснована на перемикачах Blue з пристроєм, що кликає. Це надійні свічки із ресурсом 50 млн натискань. Робота клавіш супроводжується приємним на слух механічним натисканням. Кейборд оснащений підсвічуванням RGB, а з боків корпусу передбачена решетування, через яку здійснюється фонова ілюмінація.
Механічна клавіатура XTRIKE ME GK-983 однаково добре підходить як для набору тексту, так і для ігор. Клавіші розташовані рядами, що збільшує комфорт виконання офісної роботи. Є функція вимкнення кнопки Win. І тут ігровий процес захищається від випадкового виходу робочий стіл. Кейборд має покращену розкладку, яка мінімізує кількість помилкових натискань. За це відповідає система Anti-Ghosting. Пристрій здатний точно розпізнавати складні комбінації клавіш - до 25 символів! Укорочена розкладка дозволила помітно зменшити габарити корпусу. Клавіатура легко розміститься навіть на невеликому столі. Підключення реалізовано шнуром 1,5 м, інтерфейс з'єднання – класичний USB-A.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XTRIKE ME GK-983
Усі ціни 31 →Клавіатура ігрова механічна XTRIKE ME GK-983 UA 87кл. райдужна LED підсвіт | 999 грн. |
Клавіатура XTRIKE ME GK-983 Black (GK-983UA) | 839 грн. |
Клавіатура Xtrike Me GK-983 ENG/UKR Usb Black (GK-983UA) | 930 грн. |
Клавиатура Xtrike Me GK-983 ENG/UKR Usb Black (GK-983UA) | 930 грн. |
Игровая клавиатура механическая XTRIKE ME GK-983 UA 87кл. радужная LED под | 819 грн. |