A4Tech FBX51C
Відео 6Фото 18 |
A4Tech FBX51C |
|
Бездротова клавіатура із вбудованим акумулятором Li-Ion на 300 мАгод. Кнопки мають ножичну конструкцію. Кількість клавіш складає 87 шт. Розкладка сумісна з комп'ютерними пристроями та мобільними девайсами на Windows, Mac, Android, iOS та ін. Виробником передбачені варіанти підключення: Bluetooth, бездротовий модуль 2,4 ГГц та провід з інтерфейсом USB Type-C. Бездротовий модуль є у комплекті.
Для безпечного зберігання та транспортування конектора є спеціальний відсік. Дальність бездротового зв'язку становить традиційні 10 м. При повному зарядженні акумулятора комп'ютерна клавіатура A4Tech FBX51C здатна пропрацювати в автономному режимі близько 8 місяців. Для відновлення заряду акумулятора потрібно лише підключити пристрій до комп'ютера. Повна зарядка акумулятора здійснюється приблизно за 2,5 год.
У цій клавіатурі використовуються низькопрофільні кнопки з глибиною спрацьовування 1,5 мм. Клавіші натискаються м'яко та тихо, вібрація зведена до мінімуму. Розкладка ідеально підходить для частого та тривалого набору тексту. За допомогою вбудованого модуля Bluetooth можна підключити клавіатуру одночасно до трьох комп'ютерних пристроїв. Додатковий модуль 2,4 ГГц може забезпечити зв'язок із ще однією комп'ютерною системою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech FBX51C
Усі ціни 143 →A4Tech FBX51C Wireless Grey FBX51C GREY | 1 199 грн. |
Клавіатура A4Tech Fstyler FBX51C Grey | 1 089 грн. |
Клавіатура A4Tech FBX51C Wireless/Bluetooth Grey (FBX51C Grey) | 1 200 грн. |
Клавиатура A4Tech FBX51C Wireless/Bluetooth Grey (FBX51C Grey) | 1 200 грн. |
Клавіатура A4Tech Fstyler FBX51C White FBX51C (White) | 1 126 грн. |
Кллавіатурра має підвійні спрацьовування кллавіш. Налагодження не допомогли. Підвійні спрацьовування Oleg Demianchuk: користуюся A4Tech FBX51C менше місяця |