Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus
Відео 25Фото 14 |
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus |
|
Бездротова компактна мультимедійна клавіатура з низьким ходом клавіш і вбудованою сенсорною панеллю (повноцінний тачпад з підтримкою мультитач). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на домашнє використання. Призначена для керування персональним комп'ютером, підключеним до телевізора. Особливо зручна в зв'язці з HTPC-системами, основною функцією яких є відтворення всіх типів мультимедійного контенту.
Для підключення до телевізора використовується радіоканал з частотою 2,4 ГГц, для організації якого в комплекті є малогабаритний радіомодуль Logitech Unfying з роз'ємом USB A. Завдяки радіоінтерфейсу і можливості підключення USB-кабелем, клавіатура Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus здатна працювати з будь-якими персональними комп'ютерами, ноутбуками, моноблоками, неттопами і мультимедійними плеєрами.
Обладнана 84 клавішами (включаючи три клавіші управління гучністю і дві кнопки, які дублюють ліву та праву кнопку миші). Механізм перемикачів мембранного типу забезпечує комфортні сенсорні відчуття і чіткий тактильний відгук. Всі додаткові команди активуються за допомогою кнопки Fn. Спеціальна налаштування клавіш і сенсорної панелі виконується ПЗ допомогою пз Logitech Options. Для живлення необхідні дві батарейки ААА, енергії яких вистачає на 12-18 міс. Сумісна з Windows (від 7 до 10), Android 5.0 (і вище) і Chrome OS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus
Усі ціни 49 →Logitech K400 Plus Wireless Touch (920-007145) Black 920-007145 | 1 199 грн. |
Клавіатура Logitech K400 Plus Wireless Touch Black 920-007145 | 1 199 грн. |
Клавіатура Logitech K400 Plus Touch Wireless Ua Black (920-007145) | 1 705 грн. |
Клавиатура Logitech K400 Plus Touch Wireless Ua Black (920-007145) | 1 705 грн. |
Клавіатура бездротова Logitech K400 Plus Black (920-007145) 920-007145 | 1 199 грн. |
Бездротова клавіатура від швейцарського бренду Logitech належить до розряду тих маніпуляторів, які заточені під роботу в парі з «розумними» телевізорами і ТБ-приставками. Її покликання полягає у спрощенні набору тексту, що в телевізійних смарт-оболонках часто реалізовано далеко не кращим чином.
Стандартна розкладка
Незважаючи на компактний формфактор, у клавіатурі використовується стандартна QWERTY-розкладка і встановлені повнорозмірні клавіші. Відстань між сусідніми кнопками, звичайно, зведено до мінімуму, а деякі з клавіш видалися зменшеними (наприклад, блок курсорів і лівий Shift), однак пристосуватися до введення тесту за допомогою клавіатури можна навіть наосліп.
Розширюючи функціональність
На тлі родичів модель виділяється відсутністю додаткового цифрового блока клавіш, замість якого в ній встановлений тачпад, замінює собою миша. Простір над сенсорною панеллю теж не пустує — там розташувалися кнопки управління гучністю. Нарешті, ще одна нетипова клавіша в лівому верхньому куті клавіатурної панелі виконує функцію дублювання лівого кліка мишею, що дійсно зручно робити при утриманні Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus двома руками.
Тривала автономність
Для сполучення клавіатури з іншими пристроями використовується USB-радіомодуль з радіусом впевненого прийому сигналу до 10 метрів. Зі свого боку, підживлення моделі енергією забезпечують дві пальчикові батарейки з ресурсом близько півтора років. Настільки тривалий час автономної роботи досягається завдяки автоотключению клавіатури при бездіяльності, що економить заряд елементів живлення. Батарейки злегка бовтаються у своєму відсіку, як зазначають деякі власники маніпулятора, але особливих незручностей це не доставляє. Адже з практичної точки зору клавіатура має набагато більше переваг і є чи не основним кандидатом на роль пристрої введення для смарттелевізорів і медіацентрів.