Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard
Відео 27Фото 13 |
Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard |
|
Компактна і зручна клавіатура. Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard розрахована на використання в парі з планшетами, смартфонами або smart-ТБ. Але маніпулятор можна підключити до ПК, якщо в комп'ютері передбачений модуль Bluetooth в редакції 3.0 і вище. В маніпуляторі немає струмоведучої проводки, живлення здійснюється за рахунок пари знімних батарейок формату AAA. При цьому в первісному комплекті передбачені 2 лужні батарейки ААА з можливим строком служби близько 2 років.
Всі кнопки побудовані на мембранній системі, мають короткий і безшумний хід. Кейкапи отримали округлу форму, імітуючи образ кнопок традиційних друкарських машинок. Сам корпус має заокруглену обтічну форму. Клавіатура є низькопрофільною, товщина маніпулятора біля основи складає всього 5 мм, а біля вершини 15 мм. Робоча поверхня має помітний ухил, що позитивно позначається на зручності введення даних. Завдяки тонкій основі клавіатурі не потрібно підставка під зап'ястя. Підтримує підключення до 3 пристроїв одночасно, а для швидкого перемикання між пристроями передбачені виділені кнопки (знаходяться в лівому верхньому куті).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard
Усі ціни 12 →Logitech K380 Multi-Device Bluetooth for Mac (920-010407) Off-White 920-01 | 1 915 грн. |
Клавіатура бездротова Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Sand (920-01116 | 1 999 грн. |
Logitech K380 Multi-Device Bluetooth UA Sand (920-011165) 920-011165 | 1 999 грн. |
Logitech K380 Multi-Device Dark Gray (920-007582) новий | 2 777 грн. |
Клавіатура Logitech K380 Mult-Device Bluetooth Keyboard Black | 1 483 грн. |
0 1 2 10 |
Перш ніж її брати треба визначитися чи готові ви змиритися зі всіма її недоліками. Відсутність можливості вимкнути користування клавішами f1-f12 без fn. у кілька разів сповілюнює роботу. Банально навіть у біоз я не зміг зайти бо комбінація через fn не спрацювала. Для роботи вона не підходить, хіба що так у чатиках переписуватись Гарний дизайн
Острівний тип клавіш Короткий хід клавіш Усі клавіші f1-f12 працювати через fn
Іноді бувають залипання та розриви зв'язку можливо через поганий адаптер Вирізано багато типових клавіш Короткий лівий шифт Убогий функціонал програми для клавіатури Ігор Середа: користуюся Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard місяць і більше рекомендую не купувати |
Надкомпактна клавіатура для мандрівників
K380 - це надкомпактна, тонка і стильна клавіатура для творчих натур, яким за службовим обов'язком доводиться постійно подорожувати. Вона дружить з усіма популярними операційними системами (Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS, Android, iOS і Apple TV) і підтримує одночасне підключення до декількох пристроїв, тим самим розв'язуючи своєму власникові руки.
Моментальний коннект
Наприклад, користувач може зробити замітки для презентації прямо в телефон, поки летить в літаку. Потім продовжити роботу на ноутбуці в готельному номері і, нарешті, закінчити проєкт, сидячи за улюбленим iMac. Процес спрощує той факт, що для підключення до пристрою не потрібні Танці з бубном, K380 практично моментально визначається всіма девайсами.
Дизайн-це важливо
Але не зручністю єдиним. K380 привертає до себе увагу завдяки незвичним заокругленим клавішами і нетиповим забарвленням (рожева, синя, біла і чорна). Правда, варто зауважити, що клавіші розташовані купчасто, стрілки зовсім невеликі і немає Num-блоку, тому при переході з повноформатної клавіатури на K380 користувачеві знадобиться день-другий на звикання. Крім дизайну цю модель виділяє вражаючий час автономної роботи ― на одному комплекті пальчикових батарейок вона здатна пропрацювати до 2 років.
- Час роботи на одному заряді батарей — до 24 місяців
- Можливість одночасного підключення до 3 пристроїв
- Індикатор заряду батарей і каналу Bluetooth
- Windows (7, 8, 10 і пізніше)
- Mac
- Chrome OS (10.10 і пізніше)
- Android 3.2 і пізніше)
- iOS (5 і пізніше)
- Apple TV