Мишка
XTRIKE ME GM-520
Фото 6 |
XTRIKE ME GM-520 2024 рікбагато кнопок |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XTRIKE ME GM-520
Усі ціни 9 →Миша ігрова XTRIKE ME GM-520 gaming mouse RGB 800-12800 6 step DPI USB bla | 764 грн. |
Мишка ігрова провідна XTRIKE ME GM-520 RGB, чорна | 667 грн. |
Ігрова миша комп'ютерна дротова з підсвічуванням XTRIKE ME GM-520 gaming M | 799 грн. |
Миша ігрова XTRIKE ME GM - 520 gaming Mouse RGB |800-12800 6 step DPI, USB | 643 грн. |
Мишка ігрова провідна XTRIKE ME GM-520 RGB, чорна | 819 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →