Ліхтарик Yato YT-08591
Фото 6 |
Yato YT-08591 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-08591
Усі ціни 6 →Фонарь светодиодный налобный Yato 10 Вт 450 лм YT-08591 | 1 210 грн. |
Фонарь налобный Yato (YT-08591) | 1 100 грн. |
Ліхтар налобний YATO XM-L2 CREE (YT-08591) | 782 грн. |
Світлодіодний ліхтар налобний Yato YT-08591 | 1 186 грн. |
Налобний (Ліхтарик) Світлодіодний XM-L2 CREE 3 режими, Р = 10 Вт, Ф = 450 | 1 100 грн. |
Ліхтар налобний YATO XM-L2 CREE (YT-08591) | 1 100 грн. |
Додаткові функції і можливості ліхтарика Yato YT-08591:
- Регулювання нахилу освітлювальної голови
РекомендуємоПорівняти в таблиці →