Ліхтарик Yato YT-08568
Фото 6 |
Yato YT-08568 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-08568
Фонарь водонепроницаемый аккумуляторный 3.7 В Yato 6 Вт 500 лм YT-08568 | 1 210 грн. |
Водонепроникний світлодіодний ліхтар Yato YT-08568 | 1 210 грн. |
Ліхтарик ручний YATO YT-08568 | 1 377 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →