Домкрат Yato YT-17006
Yato YT-17006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-17006
Усі ціни 7 →Домкрат гидравлический бутылочный Yato 15 т, 230-462 мм YT-17006 | 2 585 грн. |
Домкрат гидравлический бутылочный Yato 15т (YT-17006) | 2 585 грн. |
Домкрат Yato YT-17006 | 2 456 грн. |
Домкрат гідравлічний YATO H=230/462, 15т (YT-17006) YT17006 | 2 342 грн. |
Домкрат YATO YT-17006 | 2 513 грн. |
Домкрат Пляшковий (15 т/462 мм) Одноштоковий (Гідравлічний) YATO YT-17006 | 2 740 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий 15 т 230 - 462 мм YATO YT - 17006 | 2 566 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →