Гідравлічні ножиці Yato YT-22871 430 мм
Yato YT-22871 430 мм515 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-22871 430 мм
Усі ціни 8 →Болторез гидравлический Yato YT-22871 8 тонн в кейсе | 3 259 грн. |
Болторез Yato 430 мм (YT-22871) | 3 850 грн. |
Болторіз YATO 430мм (YT-22871) | 3 245 грн. |
Болторіз гідравлічний Yato 430 мм 4-16 мм (YT-22871) | 3 742 грн. |
Болторіз Гідравлічний(Ножиці Арматурні)4-16 мм Тросоріз(Ножиці)Секторні YA | 4 053 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Yato YT-22871
Ціни на Yato YT-22871 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-22871 430 мм | від 3 245 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-22872 515 мм | від 5 191 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →