Лазерний нівелір Yato YT-30436
Фото 5 |
Yato YT-30436 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-30436
Лазерний 3D рівень 12-рядковий YATO YT-30436 | 8 799 грн. |
Нивелир лазерный Yato (YT-30436) | 11 220 грн. |
Лазерний 3D Нівелір Самовирівнюючий ± 3 мм/10 м - 12 Променів YATO YT-3043 | 11 763 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →