Кухонний ніж YAXELL Kaneyoshi 30559
YAXELL Kaneyoshi 30559 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YAXELL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YAXELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YAXELL Kaneyoshi 30559
Кухонный нож Yaxell серия Kaneyoshi Деба 150 мм с односторонней заточкой ( | 6 862 грн. |
Кухонний ніж Yaxell серія Kaneyoshi Деба 150 мм з одностороннім заточуванн | 7 738 грн. |
Yaxell Кухонний ніж Yaxell серія Kaneyoshi Деба 150 мм з одностороннім зат | 7 738 грн. |
Ніж з одностороннім заточуванням Yaxell (30559) | 8 455 грн. |
Кухонний ніж Yaxell серія Kaneyoshi Деба 150 мм з одностороннім заточуванн | 9 412 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →