Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   YAXELL

Кухонний ніж YAXELL Ran Plus 36616

Фото - Кухонний ніж YAXELL Ran Plus 36616
Фото 10
YAXELL Ran Plus 36616
Колір
Тип
розділювальний
Матеріал леза
дамаська сталь
Марка сталі
VG-10
Кількість шарів
69 шт.
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
канва мікарта
Довжина леза
15 см
Твердість
61 HRC
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Японія
Офіційний сайт
yaxell.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YAXELL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YAXELL.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити YAXELL Ran Plus 36616

Усі ціни 7 →

Кухонний ніж Yaxell для нарізки 150 мм серія Ran Plus (36616) 36616

Серія - Ran Plus, Призначення - для овочів, для фруктів, для очищення, Матеріал леза - дамаська сталь, довжина: 28.5 см, Колі... щер руків'я - чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 292 грн.

Кухонний ніж Yaxell Ran Plus універсальний 150 мм (36616) 36616

Кухонний ніж Yaxell Ran Plus універсальний 150 мм (36616) з доставкою у Київ, Дніпро, Одеса, Львів та інші міста України. Вис... щеока якість, гарантія: 0 800 750 115
Volod.in.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 293 грн.

Кухонний ніж Yaxell для нарізки 150 мм серія Ran Plus (36616) 36616

+ 251 балів ITbox, Серія - Ran Plus, Призначення - для овочів, для фруктів, для очищення, Матеріал леза - дамаська сталь, дов... щежина: 28.5 см, Колір руків'я - чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж для нарізки 150 мм дамаська сталь, серія RAN PLUS Yaxell FD-36616

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 237 грн.

Кухонний ніж Yaxell для нарізки 150 мм серія Ran Plus (36616)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 819 грн.

Ніж для нарізки 150 мм дамаська сталь, серія RAN PLUS Yaxell (36616)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Chefs Hub З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 755 грн.

Кухонний ніж Yaxell для нарізки 150 мм серія Ran Plus (36616)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BeBest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 054 грн.

Динаміка цін на YAXELL Ran Plus 36616